Çocuk, yaşlı, kadın ayrımı gözetmeksizin savunmasız halka, sivil yerleşim alanlarına, hastanelere ve okullara barbarca saldıran siyonist işgalciler; havadan, karadan ve denizden 44 gündür Gazze'ye bombalar yağdırırken kente yakıt, ilaç, gıda ve temel ihtiyaçların girmesine de engel oluyor.

Dünyanın birçok ülkesinde yardım faaliyeti yürüten Yetimler Vakfı, siyonist işgal rejiminin soykırım yaptığı Gazze'de, bombardımanlardan sağ kurtulanlara sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyor.

Saldırıların başladığı 7 Ekim'den bu yana her gün düzenli olarak Gazze halkına sıcak yemek dağıtan Yetimler Vakfı, ağır bombardımana rağmen yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Hayırseverlerin bağışlarını Gazze halkına gıda ve sıcak yemek olarak ulaştıran Yetimler Vakfı, Gazze'deki yemek fabrikalarında hazırlattıkları yiyecekleri gönüllüler aracılığıyla mazlum halka dağıtmaya devam ediyor.

Gazze Şeridi'nde tam bir insanlık dramı yaşanıyor. Batılı devletlerin desteğini alan siyonist işgal rejimi, pervasızca saldırılarına devam ediyor. Yüzbinlerce insanın yerinden edildiği Gazze'de şu ana kadar çoğunluğu çocuk ve kadın olmak üzere yaklaşık 13 bin Filistinli şehid olurken on binlercesi de yaralandı. (İLKHA)