Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, göreve başladığı günden bu yana durmadan çalışmaları hızlandırıyor ve Patnos'a altyapı yatırımları yapmaya devam ediyor. "Patnos sevdalısı" olarak nitelendirilen Başkan Taşkın, yaklaşan yaz sezonu için Su ve Kanalizasyon ekiplerine talimat vererek 2024 programını erken başlattı.

Haber : Sedat ZİREK / Patnos

Patnos'un birçok mahallesinde altyapı, içme suyu şebekesi ve kanalizasyon yenileme çalışmaları başlattı. vatandaşların alt ve üstyapı taleplerini anında değerlendiren ekipler, eskiyen ve ekonomik ömrünü tamamlayan kanalizasyon ve su borularını yenileriyle değiştiriyor.

Sadece içme suyu temin etmekle kalmayan ekipler, aynı zamanda vatandaşlara suyu en sağlıklı biçimde ulaştırmak için dağ taş demeden kırsalda da görev yapıyor.

Başkan Taşkın yaptığı açıklamada: "Patnos'umuzun kalkınması için altyapı yatırımlarına büyük önem veriyoruz. Hedefimiz, Patnos'u modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek. vatandaşlarımızın alt ve üstyapı taleplerini de anında değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir." dedi.

Patnoslu vatandaşlar da Başkan Taşkın'ın çalışmalarından memnun. Yapılan çalışmalarla ilgili konuşan vatandaşlar, "Başkan Taşkın göreve geldiğinden beri Patnos'ta çok güzel şeyler oluyor. Altyapı yatırımlarına büyük önem veriyor. Bu sayede mahallelerimiz yol çalışmalarıyla birlikte daha modern ve yaşanabilir hale geleceğine inanıyoruz. Başkanımızdan Allah razı olsun." şeklinde konuştular.

I M G 8846

I M G 8843

Editör: Muhabir Ağrı