Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Pekar’ı ziyaret ederek, deprem bölgesine yardımların ulaştırılmasında gösterdikleri işbirliği ve verdikleri destekler için teşekkür etti.MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Manisa Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Pekar ve yönetimi ile bir araya gelen Güzgülü, 11 ilin etkilendiği depremlerde halkımızın bağışladığı yardımları ellerindeki kamyonlarla deprem bölgesine ulaştırmaya çalıştıklarını belirterek, mazot desteği Büyükşehir tarafından karşılanmak üzere, deprem bölgesine gidecek yardımları ücretsiz olarak taşıdıklarını anımsattı.

İhtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve sıcak yemek İhtiyaç sahiplerine gıda kolisi ve sıcak yemek

Güzgülü, deprem bölgesine yardımların ulaştırılmasında gösterdikleri işbirliği ve verdikleri destekler için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e de teşekkür etti.

Manisa Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Pekar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Güzgülü’ne teşekkür etti.