Kassam Tugayları, 27 Ekim'den bu yana Gazze'de karadan işgali genişletmeye çalışan siyonist kuvvetlerle çatışıyor ve onlara ağır kayıplar verdiriyor.

Tugaylar, sık sık yaptıkları paylaşımlarla işgalcilere verdikleri kayıpları video görüntülerle belgeliyor.

Kassam Tugayları, bu akşam paylaştıkları bir videoda Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Beyt Hanun'da işgalcilere karşı açtıkları ateşi görüntülerini paylaştı.

Görüntülerde bir evin içinde barikat kuran işgal ordusuna ait bir kuvvet, Yasin 105 roketiyle hedef alındıktan sonra yoğun bir şekilde ateş altına alınıyor.

Bir diğer görüntüde ise bölgedeki bir okulu işgal eden siyonistler yine Yasin 105 roketinin hedefi oluyor. Aynı görüntüde arka tarafta koruma amaçlı bekleyen işgal tankına rağmen mücahitlerin, eylemi yapmaktan vazgeçmedikleri dikkat çekiyor.

Bir başka görüntüde ise Kassam mücahitleri, dört işgal askerine "kanas" diye tabir edilen keskin nişancı tüfeğiyle ateş açıyor. Açılan ateş sonucu bazı askerlerin yaralı olarak diğer Siyonistler tarafından kurtarılmaya çalışıldığı görülürken kurşunların hedefi olan bir işgalcinin ise yerde ölüme terk edildiği görülüyor. (İLKHA)