Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine bağlı Değirmenoluğu (Şamyan) köyünde bugün sabah saatlerinde cinnet geçiren İlhami Gökser (36), eşi Şirvan Gökser ve yanlarında çalışan yabancı uyruklu çobanı vurduktan sonra intihar etti.

Nokta Araştırma’nın Ağrı’da yaptığı seçim anketini yayınladı 2023 Nokta Araştırma’nın Ağrı’da yaptığı seçim anketini yayınladı 2023

İlimiz Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine 13 Km uzaklıkta bulunan Değirmenoluğu (Şamyan) köyünde silah sesi duyan vatandaşların ihbarı üzerine köye gelen jandarma ve sağlık ekipleri, bir evin önünde İlhami Gökser (36)  ile eşi Şirvan Gökser ve yanlarında çobanlık yapan Afganistan uyruklu bir kişinin cesediyle karşılaştı.

Sabah saat 07:30 sularında silahla öldürüldükleri belirlenen 3 kişinin cenazesi, yapılan ilk incelemenin ardından otopsi için Eleşkirt Devlet Hastanesi ile Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yapılan soruşturma kapsamında İlhami Gökser'nin, yanında çalıştırdığı sabah saatlerinde tartıştığı Afgan çoban ile eşi Şirvan Gökser'yi silahla öldürdükten sonra intihar ettiği bilgisi kesinleşti.

İHA'NIN Haberine göre:"Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine bağlı Değirmenoluğu köyünde sabah saatlerinde ahıra giden giden İ.G, önce eşiyle yasak aşk yaşadığı iddia edilen yabancı uyruklu çobanı daha sonra karısı Ş.G’yi pompalı tüfekle vurduktan sonra intihar etti."