HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, işgalci siyonistlerin Filistin'deki katliamlarına tepki göstermek ve işgalcilere karşı başlatılan mücadeleye destek amaçlı protesto gösterilerine devam ederek Kudüs ve Mescid-i Aksa davasına sahip çıkıyor.

Gaziantep'te STK'ların düzenlediği basın açıklamalarına ve gösterilere destek vermenin yanı sıra tüm teşkilatlarının yoğun katılımıyla Kudüs ve Mescid-i Aksa davasına sahip çıkan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, Filistinli Müslümanlara yönelik desteğini sürdürüyor.

Siyonist işgal rejiminin Gazze'deki katliamlarına tepki gösteren HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, bu hafta sonu düzenlenecek olan "Kudüs ve Aksa Tufanı'na Destek" mitingine tüm teşkilatlarıyla destek verecek.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, siyonist işgalcilerin Gazze'ye yönelik saldırılarında kadın, çocuk ve masum insanların hedef alındığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenecek mitinge destek vereceklerini söyledi.

Katil işgalci siyonistlerin Gazze'deki saldırılarının halen sürdürdüğüne dikkat çeken Göçer, "Gazze'de insanlık ölüyor. Gazze'de insanlık dramı yaşanıyor. Gazze'de savaş suçu işleniyor. Gazze'de insanlık suçu işleniyor. Gazze'de bebekler çocuklar kadınlar katlediliyor. Gazze'de katliam var. Gazze'de savaş değil soykırım var." dedi.

Göçer, "Gazze'deki soykırıma 'dur' demek her Müslümanın ve vicdan sahibi olan her insanın görevidir. Gün bu soykırıma karşı çıkma günüdür. Gün bu zulme dur deme günüdür. Gün Aksa Tufanını destekleme günüdür. Gün Filistin'deki mazlumların yanında yer alma günüdür. Bu hafta Peygamber Sevdalıları Vakfı'nın Gazi şehrimizde düzenleyeceği Kudüs ve Aksa Tufanına destek mitingine tüm teşkilatlarımızla katılacağız ve siz değerli hemşerilerimizi de Kudüs davasına sahip çıkmaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)