HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, kurum ve STK ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaret programı kapsamında Eczacılar Odası, Türk Telekom İl Müdürlüğü, Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve DEPSAŞ’ı ziyaret etti.

İlk olarak 44. Bölge Batman-Siirt-Muş Eczacı Odası’nı ziyaret eden Ramanlı, Eczacılar Odası seçiminden sonra yeni başkanlığa seçilen Kerem Edemci’ye ‘hayırlı olsun’ temennilerinde bulundu.

Ramanlı, yeni yönetim kurulu ve başkan ile sektörün durumuyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Türk Telekom İl Müdürlüğü ziyaretlerinde İl Müdürü Abdülkadir Yüzgeç ile bir araya gelen Milletvekili Ramanlı, Batman’ın internet altyapısı, telekomünikasyon konuları hakkında bilgi aldı.

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOP) ziyaretinde Başkan Mehmet Salih Kaplan ve heyeti ile bir araya gelen Ramanlı, esnaf ve sanatkârların sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi aldı.

Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş (DEPSAŞ) İl Müdürlüğü ziyaretinde İl Müdürü Bilal Altunç ile görüşen Milletvekili Ramanlı, Batman’ın elektrik altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Halkın refahı, talep ve ihtiyaçlarının konuşulduğu ziyaretlerde daha iyi bir hizmetin gerçekleşmesi için gereken her şeye hazır olduğunu belirten Milletvekili Ramanlı, hizmet için vekil olduğunu ve hizmetlerin daha iyi bir şekilde devam etmesi için birlikte çalışacaklarını, Batman ve Ankara ayaklarında halk için her hizmete hazır olduğunu ifade etti. (İLKHA)