Ağrı Belediyesi eş Başkanı Hazal Aras, alt yapısı sorunlu olan yada yetersiz olan mahallelerin alt yapısını yapmadan üst yapıya geçmeyeceklerini söyledi.

Ağrı Belediye eş Başkanı Hazal Aras, alt yapısı sorunlu olan yada yetersiz olan mahallelerin alt yapısını yapmadan üst yapıya geçmeyeceklerini söyledi. Ağrı’da Fırat Mahallesi, Gazi Mahallesi ve 100. Yıl Mahallesi’nde başlayıp devam eden alt yapı çalışmaları incelemeler sonucunda genişleyerek devam ediyor. Altyapı sorunu olan mahallelerde önceliğin alt yapıya verilmesi talimatını veren Ağrı Belediye Başkanı Hazal Aras, alt yapısız üst yapının bu milletin parasını çöpe atmak anlamına geldiğini söyledi.

Yıllardır altyapı sorunu olan mahallelere üst yapı yapılarak boşuna para harcandığını dile getiren Başkan Aras “Önceliğimiz altyapıda problemi olmayan, üst yapısı ile güzelleştireceğimiz bir şehir oluşturmak. O yüzden tüm mahallelerin alt yapı sorununa bakıyoruz. Sorunlu mahallelerde çalışma başlattık. Alt yapı bittikten sonra diğer çalışmalarımız başlayıp, devam edecek” ifadelerini kullandı.

Editör: Muhabir Ağrı