Dem Parti Ağrı Belediye Eş Başkan adayları 31 Mart Yerel Seçimleri için mesaj yayımladı.

DEM PARTİ AĞRI BELEDİYE EŞ BAŞKAN ADAYLARININ MESAJI 

"Gençler, Kadınlar, Emekçiler, Değerli Halkımız,

31 Mart Pazar günü Ağrı’nın geleceğine karar vermek için sandıklara gideceğiz. Bu süreçte DEM Parti olarak sokaklarda halkımızla buluştuk, ailelerimizle bir araya geldik, kentimizin emekçilerini ziyaret ettik. Sorunları dinledik, talepleri not ettik. Kentimizle ilgili kaygılarımızı paylaştık, projelerimizi anlattık. 

Bizler, Ağrı’nın bir parçasıyız. Kentimizi 19 yıl boyunca hoyratça yöneten, belediyemizin ekonomik birikimini talan eden anlayışın hem mağduru, hem de şahidiz. Bunu değiştirmek, kentimiz için temiz bir sayfa açmak için geliyoruz. Bunu DEM Parti etrafında buluşarak, halk belediyeciliğine onay vererek başarabiliriz.

Ağrı’nın onurlu insanları;

Mühür elinizde, anahtar sizde. AKP’yle 19 yıl kaybettik; ama gelecek 5 yılı kazanabiliriz. Çünkü Ağrı’nın kaybedecek bir 5 yılı daha yok. Bunun için DEM Parti etrafında kenetlenme vaktidir. Gün, kentimizin sokaklarına çamuru, yollarına çukuru, caddelerine çöpü reva görenlerden hesap sorma günü. Gün, Ağrı’da işsizlik ve yoksulluğu büyütüp sonra da bunu istismar edenlerle yüzleşme günü. Gün, Ehmedê Xanî’lere duyduğumuz borcu ödemek için birliğimizi büyütmenin günü. 

Geriye 31 Mart Pazar günü umudumuzu sandıklara taşımak, irademize sahip çıkmak kaldı. Şimdi Ağrı’da değişimin mührü, avuçlarının arasında. Sen de sandığa git, gitmeyenleri götür ve zifiri karanlığı dağıt; Ağrı için yeni bir başlangıca şans ver. Çünkü her OY, iktidarın hilelerine karşı bir panzehirdir. 

Bu vesileyle Ağrı’da yaşayan tüm yurttaşlarımıza, değerli halkımıza şimdiden teşekkür ediyor, seçimlerin kentimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz." 

Editör: Muhabir Ağrı