İş arayan ve işvereni buluşturan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Leta Sandalye firmasının farklı alanlarda erkek ve kadın toplam 28 personel alımı yapacağını duyurdu.BURSA (İGFA) -  İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Mehmet Murat Çalık çocuklarla buluştu Mehmet Murat Çalık çocuklarla buluştu

Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren Leta Sandalye firması için 28 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu daha paylaştı.

LETA SANDALYE 28 PERSONEL ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren Leta Sandalye firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Leta Sandalye firması; dış montaj SSH elemanı, sevkiyat elemanları, toplama, zımpara, depo ve imalat bölümlerinde çalışacak 8 kadın ve 20 erkek olmak üzere toplam 28 personel alımı yapacağını duyurdu. 20-45 yaş arası ve erkek adaylarda askerliğini tamamlamış adayların tercih edileceği ifade edildi. Başvurular 17 Mayıs Çarşamba günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”