Birileri yol bitirme derdine düşmüşken birileride o yolda annesini babasını kaybetmeme derdine düşmüş durumda.

Peki bunun sebebi ne koskoca bina içi pislikten geçilmiyor her önüne gelen torplille içinde işe girmiş TEMZLİK YOK! DİSİPLİN YOK! Ha unuttuk DOKTOR'da YOK! Peki kardeşim bu hastanede ne var? Diyeceksiniz hastanede hiç bir şey yok.

Bu hastane Ağrı'da kurulmuş transfer noktası buradan alınıp Erzuruma van'a çevre illere gönderilen transfer merkezi Ağrı eğitim araştırma hastanesi bölge için çok önemli bir değer taşıyor çünkü tüm iller buraya kilit her tarafa buradan hasta gönderiliyor.

Peki diyeceksiniz ki sürekli bu hastaneye doktor ataması yapılıyor hani nerede bu doktorlar?

17 yıldır aranan cinayet zanlısı Ağrı'da yakalandı 17 yıldır aranan cinayet zanlısı Ağrı'da yakalandı

BU SORUNUN CEVABINI AĞRI HALKI ÇOK İYİ BİLİYOR.

Son günlerde personel hastalara davranışları gibi şikayetler geliyor peki diyeceksiniz ki siz basın değilmsiniz neden gerekli yerlere söylemiyorsunuz?

Bunu defalarca sadece muhabir ağrı olarak yaptık hemde defalarca ama ne hamam değişti nede tas!

Peki böyle geldi böyle gidecek mi? GALİBA ÖYLE OLACAK! BİZDEN BAŞKA AĞRI'DA YEREL BASININ SESİ ÇIKMIYOR! 

Sağlık sistemindeki Randevu almanın giderek zorlaştığı, henüz özel hastanenin olmadığı, hasta ve hasta yakınlarının Erzurum ve Van’daki hastanelere bağlı olduğu Ağrı’da hastanelere şimdi de kota geliyor.

Bakanlık yetkilileri tarafından Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastanelerinin bilgi işlem merkezleri ve bilgisayar firmalarına bir ayda en fazla 3 randevu alınabilmesi için bilgi verildi belirtiliyor.

Uygulamaya tepki gösteren doktorlar, vatandaşlara “30 günde en fazla 3 randevu alabilirsiniz” mesajları gönderilmeye başladığını aktarıyor.